Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 56,500 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Load Capacity | 500 kg |
| Lift Height | 1400 mm |
| Operation Type | Walkie |
| Lift Mechanism | Hydraulic |
| Fork Length | 900 mm |
| Mast Type | Single Mast |
| Wheel Type | Nylon |
| Lowered Fork Height | 75 mm |
| Brand | Xpert |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited