Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 5,50,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Rated Load | 2 Ton |
| Lift Height | 1600 mm |
| Operation Type | Walkie |
| Brand | Xpert |
| Mast Type | Single Mast |
| Fork Length | 900 mm |
| Fork Width | 550 mm |
| Battery Voltage | 12 V |
| Application | Warehouse |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited