Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 1,45,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 2 Unit |
| Rated Load | 2 Ton |
| Lift Height | 1600 mm |
| Lift Operation | Electric Lift |
| Drive Type | Manual Push |
| Mast Type | Single Mast |
| Fork Length | 900 mm |
| Battery Voltage | 12 V |
| Application | Warehouse |
| Brand | Xpert |
Approx. Rs 1,45,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 2 Unit |
| Rated Load | 1.5 Ton |
| Lift Height | 1600 mm |
| Lift Operation | Electric Lift |
| Drive Type | Manual Push |
| Mast Type | Single Mast |
| Fork Length | 1000 mm |
| Battery Voltage | 12 V |
| Application | Warehouse |
| Brand | Xpert |
Approx. Rs 1,65,000 / unitGet Latest Price
Product Details:| Rated Load | 2000 kg |
| Lift Height | 2000 mm |
| Lift Operation | Electric Lift |
| Drive Type | Manual Push |
| Mast Type | Single Mast |
| Fork Length | 900 mm |
| Battery Voltage | 12 V |
| Application | Warehouse |
| Brand | Xpert |
Additional Information:
Approx. Rs 1,65,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Rated Load | 1 Ton |
| Lift Height | 2000 mm |
| Lift Operation | Electric Lift |
| Drive Type | Manual Push |
| Mast Type | Single Mast |
| Fork Length | 900 mm |
| Battery Voltage | 12 V |
| Application | Warehouse |
| Brand | Xpert |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited