Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 5,95,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Lifting Capacity | 5 Ton |
| Slew Angle | 360 Deg |
| Hoist Type | Electric |
| Crane Class | Class II |
| Power Supply | 415V 3Ph |
| Material | MS |
| Brand | Xpert |
| Jib Arm Length | 3 m |
| Pillar Height | 4 m |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited