Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 49,000 / pieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 5 piece |
| Load Capacity | 5 Ton |
| Fork Length | 1800 mm |
| Fork Width | 450 mm |
| Wheel Material | PU |
| Wheel Type | Tandem Roller |
| Body Material | MS |
| Steering Wheel Size | 180 mm |
| Pallet Type | Hydraulic |
| Brand | Xpert |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited