Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 4,95,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Towing Capacity | 5 Ton |
| Operator Type | Sit on |
| Battery Voltage | 24 V |
| Top Speed | 6 km/h |
| Application Area | Warehouse |
| Brake Type | Mechanical |
| Brand Name | Xpert |
Approx. Rs 2,95,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Towing Capacity | 2 Ton |
| Operator Type | Stand on |
| Battery Voltage | 24 V |
| Top Speed | 6 km/h |
| Application Area | Warehouse |
| Brake Type | Mechanical |
| Brand | Xpert |
Approx. Rs 4,65,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Towing Capacity | 3 Ton |
| Operator Type | Sit on |
| Battery Voltage | 24 V |
| Top Speed | 6 km/h |
| Application Area | Warehouse |
| Brake Type | Mechanical |
| Brand | Xpert |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited