Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 3,45,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Load Capacity | 3 Ton |
| Truck Type | Full Electric |
| Battery Voltage | 24 V |
| Fork Length | 900 mm |
| Fork Width | 520 mm |
| Battery Type | Lead Acid |
| Drive Type | DC |
| Travel Speed | 5 km/h |
| Lift Height | 200 mm |
| Brand | Xpert |
Approx. Rs 1,35,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Load Capacity | 1.5 Ton |
| Truck Type | Full Electric |
| Battery Voltage | 24 V |
| Fork Length | 900 mm |
| Fork Width | 520 mm |
| Battery Type | Lead Acid |
| Travel Speed | 4 km/h |
| Brand | Xpert |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited