Pune, Maharashtra
GST No. 27AAAFX3773H1ZX
Approx. Rs 4,00,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Load Capacity | 3000 kg |
| Drive Type | Lithium Ion |
| Navigation | Magnetic Strip |
| Speed | 0.8 m/s |
| Platform Size | 1500x1200 mm |
| Application | Pallet Handling |
| Battery Voltage | 24 V |
| Brand | Xpert |
Explore More Products
© Xpert Material Handling. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited